Skládací koloběžka KOSTKA TOUR Fold

Nový produkt

Na dotaz

12 990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Délka 1 720 mm
Výška 960 mm
Délka nášlapu 420 mm
Světlost nášlapu 50 mm
Velikost předního kola 26"
Velikost zadního kola 20"
Nosnost rámu 150 kg
Brzdy Shimano
Náboje Kostka 65 mm
Obutí Schwalbe Marathon Supreme
Ráfky Dvoukomorové
Představec Kostka
Typ ventilku Auto, Moto

Více informací

Nová skladná koloběžka TOUR FOLD.

Model KOSTKA TOUR FOLD je určený pro turistické delší nebo kratší výlety. Svými rozměry a velikostmi kol 26´ a 20 ´patří mezi velké koloběžky. Velmi snadno se ale schová do kufru malého vozu, aniž by byla zapotřebí pracná demontáž. Model je totiž opatřen shodnými skládacími systémy jako oblíbená městská skládačka RUBIK: systém FOLD, systém SPIN a samozřejmě rozpojovač čelistí zadní brzdy BRAKE OFF. Koloběžka je přivedena na trh po dlouhodobém testování v náročných podmínkách.

Celá koncepce je totožná s modelem TOUR MAX, skládací systémy a kluzné části vychází z modelu RUBIK. Výsledkem je velká, rychlá a doslova výletní koloběžka, kterou je možné snadno do půl minuty složit. Jsme si vědomi výhod, trendu a oblíbenosti velkých rychlých koloběžek. A jsme si také vědomi nesporné výhody, kterou rychlé složení přinese - uschování do kufru malého vozidla, přeprava hromadnou dopravou, atp.

Jsme si vědomi výhod, trendu a oblíbenosti velkých rychlých koloběžek. A jsme si také vědomi nesporné výhody, kterou rychlé složení přinese - uschování do kufru malého vozidla, přeprava hromadnou dopravou, atp.

Barevné provedení: elegantní antracitová (šedá) s drobnými doplňky v decentní červené (např. bowdeny)

Vybavte se na pořádnou turistiku včas!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Skládací koloběžka KOSTKA TOUR Fold

Skládací koloběžka KOSTKA TOUR Fold