Kickbike Race Max 20 K.O. Zobrazit větší

Kickbike Race Max 20 K.O.

Nový produkt

Víceúčelová silniční koloběžka 28x20 s cestovatelskými a výletními ambicemi

Více informací

Na dotaz

16 990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Chcete lehký univerzál a tušíte, že Vám sériovka nestačí? Nejde Vám o gramy ale o pohodlí při jízdě?
Dali jsme hlavy dohromady s Láďou Bartůňkem z Koloběžek Brandýs a jako výsledek naší spolupráce máme pro Vás tuto limitovanou edici KICKBIKE RACE MAX 20 K.O..
Jde nám o použitelnost koloběžky pro výlety, aniž byste museli řešit, zda jedete po silnici nebo po polní cestě. Proto jsme ji osadili karbonovou vidlicí FORCE CROSS s hliníkový krkem a plášti Continental GRAND PRIX 4000sII na předním a Continental CONTACT SPEED na zadním kole. Volba šířky pláště je jasná - 28mm.
Přední kolo tvoří holandský ráfek Ryde Edge R25, náboj BITEX a dráty SAPIM a zadní kickbiková klasika ALEXRIMS a náboj KICKBIKE.
Kokpit jsme složili od jedné firmy, a to PELL'S - hliníkový představec RX67OV o délce 100 mm s průměrem 31,6 mm (na požádání lze vyměnit za 120mm představec). Hliníková, dvakrát zeslabovaná řídítka XR64 o šířce 580 mm v černém.
"Káóčko" dodáváme s příjemnými pěnovosilikonovými gripy. Na žádost lze přidat rovněž rohy PELL´S - 3D ERGO (bílé, černé) nebo LITE (stříbrné).
Vzhledem k určení koloběžky jsme zachovali véčkové brzdy vpředu i vzadu a vsadili na řadu DEORE od firmy SHIMANO. Funkčnost zajištěna za dodržení velmi rozumných cenových a váhových parametrů.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Kickbike Race Max 20 K.O.

Kickbike Race Max 20 K.O.

Víceúčelová silniční koloběžka 28x20 s cestovatelskými a výletními ambicemi